آدرس: تهران، خیابان بهشتی، خیابان وزرا، خیابان سوم، پلاک 18 واحد 7

۰۲۱-88193136-8

خدمات

طراحی در صنایع مختلف عموما با طراحی مفهومی (CONCEPTUAL) آغاز می­گردد که در برگیرنده نیازهای اولیه پروژه، استانداردها، جریان­های اولیه مواد و پرسنل، دسترسی­ها، اقلیم و غیره می­باشد.
در این مرحله نقشه­های جریان­های (FLOW) متعدد مانند مواد اولیه، ثانویه، محصول، جریان ورود و خروج پرسنل، کلاس­بندی فضاها مطابق با GMP، فشار و رطوبت هر یک از فضاها و … تهیه می­شوند.....
​​​​​​​
​​​​​​​

​​​​​​​شرکت دیاکو نوید صنعت با استفاده از نیروهای کارآزموده در زمینه اجرای اتاق تمیز توان انجام پروژه­های این صنعت را دارا می­باشد. این نیروها در جریان پروژه­های متوالی آموزش­های اجرایی لازم را سپری کرده­اند و این امر باعث افزایش راندمان و سرعت و کیفیت نهایی پروژه­ها می­گردد.​​​​​​​

اجرای اتاق تمیز

با توجه به نیاز روز افزون صنعت داروسازی کشور به محصلات مرتبط با اتاق تمیز، شرکت دیاکو نوید صنعت اقدام به افتتاح کارخانه جهت تولید محصولات خاص این صنعت نموده است. هم اکنون درب های اتاق تمیز، پنجره دوجداره مخصوص اتاق تمیز و پس باکس های استنلس استیل جز مهمترین تولیدات شرکت ما می باشند.

تولید و تامین تجهیزات اتاق تمیز

پروژه های کلید در دست(Turn Key projects)

یکی از پیشنهادهای ما به شما برای انجام پروژه های اتاق تمیز مدل Turn Key می باشد.در این نوع از پروژه ها به دلیل آنکه تمامی تعهدات و وظایف به عهده پیمانکار می باشد، اجرای پروژه با سرعت مناسبی انجام می گردد . پیمانکار موظف است که موضوع قرارداد را تمام و کمال به کارفرما تحویل دهد.

مدیریت پیمان

با توجه به شرایط اقتصادی کنونی و نوسانات شدید قیمت که منجر به اختلاف میان کارفرما و پیمانکار می گردد، پیشنهاد ما به شما انجام پروژه ها به صورت مدیریت پیمان می باشد. 

طراحی اتاق تمیز