آدرس: تهران، خیابان بهشتی، خیابان وزرا، خیابان سوم، پلاک 18 واحد 7

۰۲۱-88193136-8

محصولات

نمایشگر اختلاف فشار

ترنسمیتراختلاف فشار دیجیتال


ترنسمیتر اختلاف فشار دیجیتال در دو نوع نمایشگر دار و بدون نمایشگر در سیستم کنترل و مانیتورینگ اتاق تمیز کاربرد فراوان دارد.


سنسورهای چند کاره داخل اتاقی(دما، رطوبت و اختلاف فشار) به سرعت در حال فراگیر شدن در صنعت اتاق تمیز می باشند. چند کاره بودن، زیبایی و راحتی استفاده از دلایل عمده این امر می باشد.

سنسور چند کاره(دما، رطوبت و اختلاف فشار اتاقی)

نمایشگر دما رطوبت و اختلاف فشار


فیلترهوای مناسب جهت استفاده در صنعت اتاق تمیز و تهویه مطبوع عمدتا در چند دسته قراردارد. فیلترهای با راندمان بالا یا HEPA که معمولا در انتهای خط کانال ها نصب می شوند. فیلترهای کیسه ای و پلیتد که در هواسازها کاربرد دارند. 

فیلترهای هوا

فیلتر هپا، فیلتر کیسه ای

​پارتیکل کانتر

​جهت شمارش ذرات معلق در هوا در اتاق تمیز از دستگاه شمارش گر استفاده می شود که در مدل های متنوع دستی، رومیزی و آنلاین استفاده می شود. دستگاه های پارتیکل کانتر از شرکت متوان آمریکا با گواهی کالیبراسیون یک ساله ارائه می گردد.

نمایشگر اختلاف فشار

​هواساز هایژنیک


درب­های مخصوص اتاق تمیز این شرکت با ابعاد استاندارد و هم­چنین با ابعاد درخواستی کارفرما قابلیت تولید دارند. درب­ها به نحوی تولید می­شوند که هم­باد با سیستم پانلینگ بوده و مناسب فضاهای اتاق تمیز باشند. 

درب اتاق تمیز

درب و پنجره اتاق تمیز

درایر کابینت

درایر کابینت جهت خشک کردن ظروف شسته شده استفاده می گردد. و عموما مابین فضای شستشو و ظروف تمیز قرار دارد. این دستگاه مجهز به تهویه هوا، لامپ یو وی و سیستم اینترلاک می باشد.​​​​​​​

درایر کابینت

پس­ باکس­ های مخصوص اتاق تمیز از جنس استنلس استیل بوده و با سیستم اینترلاک برقی بهمراه برد کنترلی می­ باشد. پس باکس ها قابلیت تولید در ابعاد سفارشی را دارا می باشند و در دو حالت داینامیک و استاتیک( بر اساس نیاز پروژه) تولید می شوند.​​​​​​​

پس باکس

پس باکس
گیج اختلاف فشار

گیج اختلاف فشار آنالوگ


گیج اختلاف فشار مگنهلیک آنالوگ و دیجیتال با قابلیت نشان دادن اختلاف فشار از محدوده ۳۰- تا ۳۰+ و یا صفر تا 60 پاسکال مناسب برای نمایش اختلاف فشار اتاق های تمیز می باشد.


تلفن های مخصوص اتاق تمیز در صنایع مختلفی از جمله داروسازی، تجهیزات پزشکی، صنایع الکترونیکیو مخابراتی، بیمارستان ها و اتاق های عمل کاربرد دارند.

تلفن مخصوص اتاق تمیز

تلفن اتاق تمیز


کرو های PVC در طیف بسیار وسیعی تولید می شوند که کاربردی ترین نمونه ی آن در اتاق تمیز کروهای R65 و  R100  و مدل قرنیزی برای کف می باشد. رویه PVC از کشورهای ترکیه و یا ایتالیا وارد می شوند و پروفیل نبشی آلومینیومی آن در داخل تولید می گردد. 

کرو مخصوص اتاق تمیز

کرو قرنیزیشرکت ACS ترکیه یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه تهویه مطبوع می باشد. اصلی ترین محصول تولیدی این شرکت هواساز است. تمامی محصولات این شرکت دارای استاندارد های CE و EUROVENT و TUV می باشند. یکی از تولیدات این شرکت هواساز و پکیج هواساز هایژنیک می باشد.
​​​​​​​هواسازهای هایژنیک در اتاقهای جراحی، اتاق تمیز، صنایع غذایی، دارویی و شیمیایی و سایر موارد مشابه ملزم به رعایت شرایط استریل به کار می روند.
سطوح داخلی بسیار صاف که به وسیله پروفیل های K و چارچوب های آلومینیومی مخصوص سری هایژنیک فراهم می آید.
جداره های داخلی تماماً پوشیده شده با ورقهای استنلس استیل AISI 304 می باشد.
نشیمنگاه فیلترها و صداگیرها تماما از جنس استنلس استیل ۳۰۴ ساخته می شوند.
کویل های سرمایش و گرمایش ساخته از لوله های مسی با فین های آلومینیومی با پوشش اپوکسی می باشد.
قسمت های فن، فیلتر و اجزای رطوبت زن مجهز به دریچه های دید و روشنایی می باشد.
عدم نیاز به مکانیزم تسمه جهت انتقال نیرو بین فن و الکتروموتور و استفاده از کوپل مستقیم (plug Fan)​​​​​​​